KURIOZITETE

Disa ushqime me të vërtetë ju bëjnë të ndjeheni më të lumtur, me më shumë energji. Kështu që, përgatituni t’i thoni lamtumirë ditëve të zymta të dimrit!

KESHILLA

Ju dhemb fyti dhe ndjeheni të lodhur? Doni të shmangni ftohjen? Sigurohuni që përdorini rregullisht superushqime në dietën tuaj – përveç ushqimeve të njohura shëndetësore që mund të ndihmojnë në forcimin e sistemit tuaj imunitar, janë edhe super ushqimet të tjera të cilat japin ndihmën e tyre. Ndaloni viruset para se të fillojnë!

SHENDETI

Ajo ndihmon në funksionin e trurit, lufton gjendjen septike dhe trajton ftohjet ... nuk është çudi që mjekët po garojnë për të provuar efektet e saj.

SHKARKO GAZETEN E MUAJIT
gazeta