Tortat Divina

Të nderuar miq dhe ndjekës të faqes sonë. Kemi një sugjerim për ju. Nëse po kërkoni një staf profesionist, kreativ dhe shumë bashkëpunues për të realizuar tortat apo bufetë e festave tuaja, ne ju sugjerojmë Bar-Restaurant Divina. Me një eksperiencë disa vjeçare, Divina iu a bën eventet të paharrueshme. Më poshtë keni disa albume të cilat mund të orientojnë shijen tuaj, por ne realizojmë çdo porosi dhe model që ju dëshironi. Dhe përveç bukurisë, produktet tona, janë të realizuara gjithashtu me lëndë të para të çertifikuara nga BE, të marra tek Kompania prestigjioze Neranxi. Gjithashtu ju ftojmë në ambientet tona për kafe, çaj, deserte dhe snack plot fantazi. “Takohemi tek Divina!” . Është ideja më e mirë! Na kontaktoni në këtë adresë: Rruga Sami Frashëri, tek Liqeni artificial https://twitter.com/bar_divina https://www.facebook.com/ Divina Cel: 069 607 6400 Ju mirëpresim!

Divina catering
Embelsirat e dashurise
Torta per evente te ndryshme
Torta per dasma
Torta per ditelindje
SHKARKO GAZETEN E MUAJIT
gazeta