Video Galleri


Diplomimi i studentëve tek Instituti Kulinar Neranxi për vitin 2017

PANAIRI PROFESIONAL NERANXI 2017

Hapja e vitit shkollor te Institutit Kulinar Neranxi
Fjala e Presidentit Nikollaq Neranxi

Hapja e vitit shkollor te Institutit Kulinar Neranxi
Report Tv

Panairi Neranxi 2016
Panairi profesional i Kulinarise i cili njeh te gjithe specialistet e kulinarise me risite ne fushen e kuzhines, pasticerise, xhelaterise, bareve, fast-food-e, bukepjekes, catering etj

Callebaut, marka e famshme e cokollates tek Kompania Neranxi
Callebaut flet shqip. Ndiqeni kete histori interesante.

Konferenca e Shoqates per mbrojtjen e tregtareve dhe tregut te Shqiperise

Instituti i Kulinarise Neranxi ne Festen e Midhjes, Sarande 2015. Kronika ne News 24


Panairi i Kulinarise Neranxi 2015, kronika ne News 24


Panair 2015, kronika ne TV KLAN


Panair Neranxi 2015


Takimi i Pasdites, grate e publikut gatuajne tek Instituti Kulinar Neranxi


Panairi Neranxi 2015 tek A1 Report

panair Neranxi 2015 Scan Tv


Panairi i Kulinarise Neranxi 2015 tek Ora News


INSTITUTI KULINAR NERANXI, ORE PRAKTIKE PER PASTICIERET

FILETO GICI ME ANANAS
Recete e thjeshte e pergatitur nga nxenesit dhe profesoret e Institutit Kulinar Neranxi

Midhje Sote
Nje recete e shijshme, e realizuar nga profesoret e Institutit Kulinar Neranxi dhe nxenesit.

FILETO PESHKU ME SALCE KUKUMA DHE KUMBULLA TE THATA
Nje recete e shijshme, e realizuar nga profesoret e Institutit Kulinar Neranxi dhe nxenesit.


Ore mesimi tek Instituti Kulinar Neranxi 5

Ore mesime tek Instituti Kulinar Neranxi 4

SHKARKO GAZETEN E MUAJIT
gazeta